Biz

Kimiz

Ottoman Nakliyat 2000 yılında İzmirde Başkara kardeşler tarafından kurulmuştur. Firmamız taşımacılık, depolama ve lojistik alanlarında her geçen gün kendini geliştirerek hizmetlerine devam etmektedir. Ottoman Nakliyat 2000 yılından bugüne kadar müşteri memnuniyetini ilkeleri haline getirerek taşımacılık faaliyetlerini kurumsal bir yapıda devam ettirmektedir. Her fırsatta kurumsal yapısını güncelleyerek inovatif dönüşümlere kapı açan Uğur nakliyat evden eve nakliye sektörüne farkındalık kazandırmaktadır.

Zamanında Taşıma
90%
Ülke Çapında
81%
Güvenli bir nakliyat
97%
Memnun Müşteri
90%
Neler

Yaparız

Hedef

lerimiz

Geçmişinden güç alarak geleceğe umutla bakan ve hizmet ağını bu doğrultuda tesis eden şirketimiz, sektörün ve müşterilerinin taleplerine anında cevap verecek nitelikte operasyonel bir yapı oluşturmuş ve sürecin sağlıklı işlemesi için alacağı aksiyonları çeşitlendirmiştir.

Evden eve ve lojistik taşımacılığında yerinde sayan bir yapıyı reddeden şirketimiz bünyesinde oluşturduğu dinamik çalışma ortamının da katkısı ile taşıma süreçlerini önceden fizibilite ederek meydana gelen dinamizmi aksiyonel açıdan taçlandırmıştır.

Amacımız; çağdaş standartlarda nakliye hizmeti’ni en ekonomik biçimde sunmak ve verdiğimiz hizmeti sürekli geliştirmektir.

“Her taşıma kendi taşımamızdır” düşüncesi ile yoluna devam edecek olan Ottoman Nakliyat; güçlü referansları, geniş müşteri portföyü ve tamamlamış olduğu tüm taşımaların verdiği güven ve güç ile yoluna devam etmektedir. Hakımızda duymak istidiklerinizi sosyal medyadan ulaşabiliriniz.

All Rights Reserved. Üstad Ajans & Matbaagrafi.Net

05396853094